BRZESKA FABRYKA
POMP I ARMATURY
MEPROZET Sp. z o.o.

FREZER - WIERTACZ

Zakres obowiązków:

-obróbka detali na frezarce uniwersalnej

-wiercenie i gwintowanie detali na wiertarce

Wymagania:

-doświadczenie – praca na podobnym stanowisku

-umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-samodzielność i dobra organizacja pracy

-rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-umiejętność pracy w zespole

-dbanie o wizerunek firmy

-wysoka kultura osobista i kultura pracy

-punktualność

-dodatkowym atutem są uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)

Oferujemy:

-umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-pracę w systemie jednozmianowym

-pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

-stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od osiąganych wyników w pracy

-niezbędne narzędzia do pracy

-możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
  2. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Sposób składania dokumentów:

  1. dokumenty z dopiskiem nazwa stanowiska pracy należy przesłać drogą elektroniczną na adres: e-mail: praca.produkcja@meprozet.com.pl lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres: Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 40, 49-304 Brzeg.
  2. CV zawierające dane o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) oraz wszystkie składane oświadczenia powinny być opatrzone podpisem,
  3. osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
  4. osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po zakończeniu rekrutacji, z wyłączeniem ofert osób, które wyraziły zgodę na ich wykorzystanie, w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., jako Administrator danych, udziela Informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie https://meprozet.com.pl/pl/praca/przetwarzanie-danych-osobowych-rekrutacja.

X Zamknij