BRZESKA FABRYKA
POMP I ARMATURY
MEPROZET Sp. z o.o.

Praca

Brzeska Fabryka Pomp i Armatury Meprozet Sp. z o.o. w Brzegu

poszukuje kandydatów na stanowiska:

Pracownik Utrzymania Ruchu

Operator Mieszarki

Stanowisko pracy: pracownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie czynności konserwacyjno–remontowych
  • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne minimum zawodowe (kierunki: ślusarz, tokarz, formierz, spawacz, mechanik)
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu mechaniki, obróbki skrawaniem, budowy maszyn
  • uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG) – mile widziane
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i mechaniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów montażowych i elektrycznych)
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o wizerunek firmy
  • wysoka kultura osobista i kultura pracy
  • punktualność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem są uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) , obsługi suwnic z poziomu kabiny, uprawnienia elektryczne SEP

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze
  • stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

OPERATOR MIESZARKI - Zakład Polimerobetonów Meprozet Sp. z o.o. Brzeg

  • naważanie składników suchych wg receptury
  • przygotowywanie mieszanki na częściowo zautomatyzowanym węźle produkcyjnym
  • czyszczenie mieszarki po serii zalewów
  • prowadzenie dziennika produkcji (wykaz zalanych prefabrykatów wraz z opisem czasów utwardzania, warunków środowiskowych itp.)
  • okresowy przegląd/remont mieszarki
  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • nadzór bezpośredni nad stanami magazynowymi składników mieszanki
  • wspomaganie formierzy w przygotowaniu form do zalewu

Wymagania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dodatkowym atutem są uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) i/lub suwnic

Oferujemy:

Wymagane dokumenty:

list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Sposób składania dokumentów:

dokumenty z dopiskiem nazwa stanowiska pracy należy przesłać drogą elektroniczną na adres: e-mail: rekrutacja@meprozet.com.pl lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres: Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 40, 49-304 Brzeg.

CV zawierające dane o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) oraz wszystkie składane oświadczenia powinny być opatrzone podpisem,

osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,

osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po zakończeniu rekrutacji, z wyłączeniem ofert osób, które wyraziły zgodę na ich wykorzystanie, w kolejnych naborach prowadzonych przez Brzeską Fabrykę Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET sp. z o.o., jako Administrator danych, udziela Informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie https://meprozet.com.pl/pl/praca/przetwarzanie-danych-osobowych-rekrutacja .